Servis pro média > Bronz z prvního turnaje sezóny

Bronz z prvního turnaje sezóny

 

Pohár ČSA začal letošní sezónu mužů. Je to první prověrka před začátkem Extraligy, která začne o víkendu 18.9. 2015 - 19. 9. 2015. V první kole poháru radotínští obstáli.

 

 

 

Radotínský SK prochází obměnou. Někteří hráči skončili, další se vrátili z hostování do svých domovských klubů. První prověrkou je první kolo poháru ČSA, který se konal o povelikonočním víkendu.

Ve své skupině měl Radotín silné soupeře, Spectrum Praha (obhájce extraligového titulu s řadou reprezentantů), Eagles Praha, Tempo Praha a juniorskou reprezentaci.

Turnaji dominovalo Spectrum Praha, které si poradilo s radotínskou obranou a nakonec získalo i prvenství v turnaji. Radotín si ve své skupině poradil s nebezpečnými Eagles a trochu nečekaně podlehl juniorské reprezentaci. O druhé místo ve skupině se utkal s Tempem Praha. V pěkném zápase Radotín vedl 1:0, když pak Tempo v druhé polovině zápasu srovnalo sérií hitů na 1:1. Další body skvěle házející Jaroslav Breník ve směně nedovolil. Po tomto klíčovém okamžiku zápasu v další směně získal Radotín SK druhý a vítězný bod. Obě družstva předvedli pěkný výkon a i přes nízké skóre byl zápas divácky zajímavý.

Druhý den se radotínští utkali o postup do finále s Hrochy z Havlíčkova Brodu. Hroši v posledních letech předvádějí stabilní dobré výkony a především na pálce jsou velmi nebezpečným týmem. To potvrdili i v neděli a porazili radotínské a postoupili do finále. Radotín SK se pak utkal se Žraloky z Ledenic, kdy po krtáké přetahované o skóre si udělal náskok, který si pohlídal do konce vítězného zápasu.

administrator
 
Dnes je      Svátek má